logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Windows XP з'явився 25 жовтня 2001 року. Це унікально потужна операційна система, в основі якої лежить Windows 2000. Це нова OC від Microsoft, починаючи з якої зроблена спроба, об'єднати дві, що раніше існували незалежно, лінійки W9x і NT. Спочатку цей проект називався Whisler, але зараз він розділився на дві лінії, Windows XP, позиціонується на заміну W9x і W2kPro, і Windows.NET, позиціонується на заміну NT Server всіх сортів. Поза залежністю від назви, всі вони є прямими спадкоємцями Windows 2000, і продовжувачами лінійки Windows NT. Цей факт і визначає основні особливості Windows XP. Це повністю 32 розрядна ОС із пріоритетної багатозадачністю. У її основі лежать ті ж принципи, на яких базувалися всі NT. Це наступні:
 
   
     
     
СИСТЕМНІ ВИМОГИ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Microsoft стверджує, що для успішної інсталяції XP Вам необхідний процесор не менш 233 мегагерц, 64 мегабайта оперативної пам'яті, і 1.5 гігабайта вільного місця на диску. Однак для більш-менш комфортної роботи Вам знадобиться процесор не менш 500 мегагерц, і не менш 128 мегабайт оперативної пам'яті.
 
   
     
     
ВСТАНОВЛЕННЯ WINDOWS XP
Операційна система Windows XP
     
     
 

Є кілька способів. По-перше, якщо Ваш компакт із дистрибутивом схожий на той, що випускається Microsoft, те він повинен бути бутовим (завантажувальним). Щоб завантажитися з його треба в BIOS-e параметр «Boot sequence» установити рівним CD-ROM, вставити CD і перезавантажитися.

Після старту комп'ютера запуститься програма установки. Далі - просто додержуватися інструкцій. Це єдиний метод завантажиться прямо в програма-установник. Microsoft уважає, що CD-ROM це невід'ємна й абсолютно необхідна деталь для комп'ютера, на який установлюється XP, тому старий добрий спосіб завантаження із чотирьох дискеток більше не підтримується.

По-друге, можна завантажитися з DOS системної дискети із драйвером CD-ROM і запустити програму winnt.exe у директорії i386 на диску з дистрибутивом.

 
   
     
     
Інсталяція Windows XP
Операційна система Windows XP
     
     
 

Установка Windows XP виконується легше установки Windows 98. При цьому нова версія Windows XP ставиться поверх старої версії Windows і затирає її. Завантажите комп'ютер як завжди. Вставте завантажувальний диск в CD-ROM. Після цього на екрані монітора з'явиться запрошення Windows.

Виберіть пункт Установка Windows XP. У результаті з'явиться діалогове вікно, у якому здійснюється вибір типу установки. Повинна бути обрана Нова установка. Зверніть увагу, що при цьому будуть вилучені (замінені) всі системні файли, папки, під папки, облікові записи, параметри безпеки й настроювання робочого стола, У тому числі буде вилучена папка Мої документи й замінений на нову. Так що перед втановленням Windows необхідно скопіювати свої файли з папки Мої Документи. Краще скопіювати на інший логічний диск. Для продовження натисніть «Далі».

 
   
     
     
НАСТРОЮВАННЯ МЕРЕЖІ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Мережні можливості Windows XP дозволяють підключати комп'ютер до інших комп'ютерів у приватній мережі. При підключенні комп'ютера до мережі або до іншого комп'ютера з'являються наступні можливості:
 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2021 UA5.org