logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

НОВІ МОЖЛИВОСТІ WINDOWS SERVER 2003


ОС Windows Server 2003
     
     
   
 

Нижче ми перелічимо деякі функції, що з'явилися як стандартні компоненти тільки в Windows Server 2003. Нехай вас не бентежить їхня невелика кількість, оскільки величезна кількість коштовних удосконалень Windows Server 2003 виконано в модулях, службах і програмах, що існували в попередніх версіях Windows.

 

Manage Your Server Wizard

 

Програма-майстер, що дозволяє централізовано управляти всіма функціями сервера й викликати в міру необхідності спеціалізовані адміністративні інструменти й утиліти.

 

Network Load Balancing (NLB)

 

Функція балансування мережного навантаження забезпечує масштабованість і відказоустойчивість серверних служб за рахунок розподілу навантаження між декількома комп'ютерами. До числа таких серверних служб ставляться: веб-служби, служби Windows Media і Terminal Services, засобу віртуальних приватних мереж, брандмауера й proxy.

 

Служби електронної пошти (РОРЗ)

 

В Windows Server 2003 реалізована підтримка протоколу РОРЗ. Цю можливість забезпечують служби E-mail Services. Протокол РОРЗ у сукупності зі службою SMTP дозволяє використати сервер Windows Server 2003 для організації найпростішої, але полнофункциональнії системи обміну повідомленнями електронної пошти. Для роботи зі службою електронної пошти користувачі можуть використати будь-якого поштового клієнта, що підтримує протокол РОРЗ (наприклад, Microsoft Outlook Express).

 

Active Directory Migration Tool (ADMT) v 2.0

 

На дистрибутивному диску Windows Server 2003 є утиліта ADMT v.2.0, за допомогою якої можна копіювати облікові записи користувачів, груп і комп'ютерів з доменів Windows NT 4.0 і лісів Active Directory в інший ліс Active Directory, що перебуває на функціональному рівні не нижче Windows 2000. Версія 2.0 відрізняється тим, що може переносити поточні паролі облікових записів і спрощує міграцію користувальницьких профілів.

 

Тіньове копіювання томів

 

Функція тіньового копіювання вирішує два завдання. По-перше, вона дозволяє резервувати дані на томах, де є файли, відкриті користувачами. По-друге, вона дозволяє періодично робити копії загальних папок і створювати тим самим «оперативні» архіви змінених файлів. Вилучений користувач при необхідності може повернутися до попередньої версії файлу або відновити вилучені дані.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМ WINDOWS SERVER 2003
 • МОЖЛИВОСТІ, УСПАДКОВАНІ ВІД WINDOWS XP PROFESSIONAL
 • ПОРІВНЯННЯ ВЕРСІЙ WINDOWS SERVER 2003
 • НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СИСТЕМИ
 • ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СИСТЕМ


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org