logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 
Навчальні матеріали з інформатики » ОС Windows Server 2003 » ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СИСТЕМ

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА СИСТЕМ


ОС Windows Server 2003
     
     
   
 

Спочатку уточнимо, на які завдання орієнтована кожна редакція сімейства Windows Server 2003, а потім опишемо їхні основні можливості більш докладно.

 

Windows Server 2003 Standard Edition

 

Універсальна мережна система загального призначення, призначена для корпоративного використання при рішенні самих різних завдань: підтримка служб печатки й файлових сервисів, маршрутизація й вилучений доступ, забезпечення роботи СУБД і т.д. Призначається невеликим компаніям або підрозділам великих фірм.

 

Windows Server 2003 Enterprise Edition

 

Є платформою для розгортання бізнесів-завдань будь-якого масштабу, включаючи служби Інтернету, при цьому забезпечується більша продуктивність і відказоустойчивість, чим досягається при використанні Windows Server 2003 Standard Edition. Це досягається за рахунок більшого числа підтримуваних процесорів (у тому числі й процесорів Itanium), кластеризації й збільшеного обсягу пам'яті.

 

Windows Server 2003 Datacenter Edition

 

Сама потужна із всіх редакцій Windows Server 2003, вона орієнтована на забезпечення максимального рівня продуктивності й надійності для критично важливих додатків і завдань. У цій редакції відсутні деякі служби, використання яких доцільно лише в невеликих компаніях або групах.

 

Windows Server 2003 Web Edition

 

Як зрозуміло з назви, дана редакція - новий продукт у сімействі серверів Microsoft - у першу чергу призначена для веб-хостингу й підтримки XML веб-служб у невеликих організаціях і підрозділах. Ця редакція поставляється тільки через партнерів Microsoft і не продається як «коробковий продукт».
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Windows Server 2003: Вступ
 • СИСТЕМНІ ВИМОГИ
 • ПОРІВНЯННЯ ВЕРСІЙ WINDOWS SERVER 2003
 • Автоматизація установки систем на безліч комп'ютерів
 • НОВІ МОЖЛИВОСТІ ПРИ ПРОЕКТУВАННІ СИСТЕМИ


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org