logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Меню


Операційна система Windows
     
     
   
 

Меню є одним з основних елементів графічного інтерфейсу і являє собою перелік команд (як правило, тематично згрупованих), з яких необхідно зробити вибір (помістивши на пункт меню покажчик миші й зробивши клацання). Вибір пункту меню приводить до виконання певної команди. Якщо за командою меню йде три крапки, то її вибір приведе до появи діалогової панелі, яка дозволяє користувачеві одержати або ввести додаткову інформацію.

Контекстні меню. Об'єктно-орієнтований підхід, використовуваний в операційній системі Windows, дозволяє розглядати диски, папки й файли як об'єкти. Усі ці об'єкти мають певні властивості, і над ними можуть проводитися певні операції.

Наприклад, документи (документом називається будь-який файл, оброблюваний за допомогою додатків) мають певний обсяг і їх можна копіювати, переміщати й перейменовувати; вікна мають розмір, який можна змінювати і так далі.

Хоча кожний із цих об'єктів має свої конкретні властивості й над ним можливі певні операції, технологія роботи з об'єктами й інтерфейс універсальні. Це дозволяє користувачеві досягтися однаковості при роботі з різними об'єктами.

Ознайомитися із властивостями об'єкта, а також виконати над ним дозволені операції можна за допомогою контекстного меню. Для виклику контекстного меню необхідно здійснити праве клацання на значку об'єкта.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Інтегроване середовище розробки мови VBA
 • Створення зображень у векторному редакторі, що входить до складу текстового ...
 • Основні елементи Windows
 • Вікна додатків
 • Загальні прийоми, пов'язані з переміщенням, копіюванням і видаленням інфор ...


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org