logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Що таке парсер


Web та HTML
     
     
   
 

Що таке парсер

Парсер це скрипт, призначення якого полягає в автоматичному створенні статей на сайті. Парсер, за заданими параметрами, виконує пошук в мережі Інтернет потрібного контенту та переносить його на вказаний сайт, тому парсер часто називають грабером сайтів. Застосування скриптів-парсерів дозволяє швидко наповнити новий сайт великою кількістю тематичної інформації практично без участі веб-розробника.

Недоліки застосування парсерів

В результаті використанні парсерів веб-розробник отримує сайт, вся інформація якого вже існує в мережі. Такий метод отримання контенту не схвалюється пошуковими системами, так як отримані тексти не є унікальними. Ранжування пошуковими системами сайтів, вся інформація яких отримана з допомогою парсерів, завжди буде дуже низькою. За плагіат інформації такий сайт навіть може бути вилученим з результатів пошуку.

У більшість сучасних парсерів є функції автоматичної обробки отриманих текстів перед їх викладенням на сайт. Для цього вони застосовують  різні алгоритми автоматизованого рерайтингу статей. Однак, яким би гарним не був алгоритм рерайтингу, він завжди поступається контенту написаному людиною.

Переваги використання парсерів

Викорастання парсеру може бути виправданим для підтримки актуальності сайту. Копіювання свіжих новин зі сторонніх ресурсів може призвести до ситуації коли вони будуть першими проіндексовані на вашому сайті, а не на сайті з якого отримані. В результаті чого пошукова система буде вважати оригіналом контенту викрадену статтю.

Крім того, постійна публікація свіжих актуальних новин також позитивно сприймається пошуковими ситемами.

Застосування скриптів-парсерів може бути виправданим для наповнення ресурсів, для яких просування в пошукових системах не є актуальним. Наприклад, форумів або блогів соціальних спільнот, де користовачі можуть отримати актуальну інформацію агреговану з різних інтернет-сайтів.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Портал
 • Доменні імена
 • Інформація про сайт
 • Що таке помилка 404
 • Пошукові системи загального призначення


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org