logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Мережа Інтернет


Web та HTML
     
     
   
 

Прообраз Internet створений в 1969 р. у вигляді мережі Arpanet. У справжньому виді Internet існує з початку 90 рр. XX в.

 У цей час одна із самих більших по кількості включених у неї комп'ютерів мереж. Має відмінно розвитий спектр мережних послуг, у тому числі телеконференції й електронну пошту. Працює в режимах «off-line» і «on-line». Основа мережі Internet — протокол TCP/IP.

 Серед мережних послуг, пропонованих Internet, найпоширенішими є: передача файлів ( по протоколу FTP), робота з гіпертекстовими документами (WWW) і електронна пошта.

Мережа поєднує близько 70 тис. незалежних мереж, підключено близько 6,6 млн вузлових комп'ютерів більш ніж в 110 країнах, більш 50 млн користувачів (дані 1995 р.).

На кінець 1997 р., по даним NOP Research, користувачів Internet було: у США — 51 млн. (25% населення), в Англії — 7 млн. (16%), у Німеччині — 9,5 млн (14%), у Франції — 3 млн (8%). У Росії поданим «Computer World» налічується близько 1 млн користувачів (менш 1%).

На серпень 2001 р., по звіту Американської дослідницької компанії Nielsen/Netratings, число користувачів мережі склало 459 млн чіл. На частку США й Канади доводиться 40%, на Європу, Близький Схід і Африку доводиться 27%, на Азію — 22%, на Латинську Америку — 4%. Найбільше користувачів мережі Інтернет у Південній Кореї, Швеції й Австралії — 65% населення.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • РОБОТА В МЕРЕЖІ
 • НАСТРОЮВАННЯ МЕРЕЖІ
 • Історія розвитку HTML
 • Підключення до мережі Х.25
 • JAVA


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org