logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Y'z Shadow


Утиліти
     
     
   
 

Деякі речі, не інакше, як безглуздими назвати не можна. Візьмемо як приклад автомобіль. Для нього створюється безліч корисних аксесуарів. Безпеку при аваріях забезпечують подушки, за гарне зчеплення з дорогою взимку ми дякуємо шипам на покришках, тепло й комфорт – кондиціонер у салоні. Однак, крім розумного зерна, автомобілі пичкають купою нісенітниці. Товсті вихлопні труби, що гучно ригають залишками палива, вкутуються в гоночні обваження й антикрила, що не відіграють ніякої ролі на міських швидкостях. Але верх абсурду – це неонове підсвічування під днищем. Його створювали, очевидно, для кращого висвітлення машини під час ремонту на естакаді. Незважаючи ні на що, на подібні пристрої однаково є попит, адже в колах запеклих автомобілістів неонове підсвічування днища – це стильно й круто, власника поважають. Комп'ютерну техніку також не обійшла подібна хвороба. Мало того, що стає модно робити скляні корпуси й підсвічувати вентилятори всіма квітами веселки, так неонова манія поширилася ще далі - на додатки. Y'z Shadow створює неонове підсвічування всім вікнам і меню.

Архів додатка Y'z Shadow складається із двох файлів, які можна розпакувати навіть на мобільний носій і запускати звідти. З настроюваннями за замовчуванням світитися починають тільки вікна додатків. Використовується колір морської хвилі. Висвітлюються всі сторони, крім верху.

Програма Y'z Shadow має незалежні настроювання для активного вікна й інших, неактивних вікон. Задається колір тіні, товщина з кожної із чотирьох сторін.

Для меню у Y'z Shadow може використовуватися кожне із двох раніше описаних наборів настроювань. Світінню піддається стартове меню, а також панель завдань.

Ви можете організовувати список вікон, де світіння недоречне, тобто, створювати виключення. У Y'z Shadow спеціально сказано саме про вікна, а не про додатки. Список формується не шляхом вказівки модулів, що виконуються. Ви можете перетаскувати значок лупи на будь-які вікна – й вони втрачають підсвічування. Тобто, ви можете працювати з окремими вікнами.

Програма Y'z Shadow має англійську і японську мови інтерфейсу. Після запуску значок Y'z Shadow міститься в системний лоток Windows. Звідти й викликається вікно настроювань.

З Y'z Shadow система не обростає якимсь новим функціоналом, однак з'являється модна прикраса.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Easy Capture
 • Вікна документів
 • Unreal Commander
 • Вікна додатків
 • Jaback


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org