logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

AIMP
Утиліти
     
     
 
Не можна сказати, що інтерфейс AIMP скопійовано в Winamp на сто відсотків. Розташування деяких елементів керування в AIMP різниться. Програвачі не сумісні по темах оформлення, що підтверджує різниця їх зовнішніх властивостей. Втім, загального в них дуже багато. Компактне робоче вікно AIMP має фіксовані розміри.
 
   
     
     
Filezilla
Утиліти
     
     
 
Filezilla є безкоштовним Ftp-клієнтом, що має портативну версію. Про неї й піде мова далі. Під час установки Filezilla завжди задається питання про папку призначення. І за замовчуванням застосовується відносний шлях, що недвозначно має на увазі використання мобільного носія. На різних системах буква логічного диска може відрізнятися.
 
   
     
     
Gismeteo.Трей
Утиліти
     
     
 
Gismeteo.Трей – зручний засіб для перегляду поточної погоди. Для прогнозів програмою користуватися незручно. Вірніше, не видно переваг у відвідуванні контекстного меню утиліти перед відкриттям посилання, наприклад, із закладок браузера. Дії приблизно рівнозначні.
 
   
     
     
si.Mail
Утиліти
     
     
 
si.Mail – портативний поштовий клієнт. si.Mail не потрібно інсталювати в системі. Дистрибутив si.Mail являє собою архів, який розпаковується в будь-яку папку. Не важливо, жорсткий диск чи це або мобільний носій. Іншими словами, програму si.Mail можна завжди тягати із собою, запускати на комп'ютерах, де встановлена система Windows. Тобто, скрізь. Альтернативні системи – усе ще велика екзотика.
 
   
     
     
Svpeg
Утиліти
     
     
 
Призначення програми Svpeg – пакетна обробка фотографій. Досить часто виникає необхідність у примітивному коректуванні, яке повинно бути зроблене над десятком або сотнею знімків. Наприклад, необхідно підготувати фотографії для публікації в Мережі. Досить лише зменшити їхній лінійний розмір і стиснути в JPEG з використанням високих значень компресії.
 
   
     
     
Y'z Shadow
Утиліти
     
     
 
Y'z Shadow створює неонове підсвічування всім вікнам і меню. 
Архів додатка Y'z Shadow складається із двох файлів, які можна розпакувати навіть на мобільний носій і запускати звідти. З настроюваннями за замовчуванням світитися починають тільки вікна додатків. Використовується колір морської хвилі. Висвітлюються всі сторони, крім верху.
 
   
     
     
EASEUS Partition Manager Home Edition
Утиліти
     
     
 
Компонент керування розділами жорстких дисків входить далеко не в усі версії Windows. Найбільш дешеві, «домашні» варіанти популярної операційної системи позбавлено багатьох мережних і адміністраторських інструментів. Та й наявність модуля керування дисками ще не гарантує успіху. Він має масу обмежень функціональності.
 
   
     
     
FastPictureViewer
Утиліти
     
     
 

FastPictureViewer саме є програмою, можливості якої обмежуються відкриттям окремих зображень і показом їх або у вікні, або на повному екрані. Оформлення робочого вікна стилізоване під Windows Vista.

Крім самої фотографії, на екрані FastPictureViewer відображається її гістограма й метадані EXIF. Для цього використовуються незалежні напівпрозорі панелі. При наведенні на них покажчика миші прозорість стає нульовою.


 
   
     
     
Free PDF to Word Doc Converter
Утиліти
     
     
 
Free PDF to Word Doc Converter призначений для конвертування PDF у формат, зрозумілий текстовому процесору MS Word, в DOC. Інших варіантів не передбачено. Ви можете запустити перетворення всього вихідного документа або тільки певних його сторінок. Крім того, допускається включення або виключення всіх картинок і векторної графіки. Нарешті, можна вказати шрифт, який буде використовуватися в кінцевому документі за замовчуванням.
 
   
     
     
Soundbase
Утиліти
     
     
 
Компактна програма Soundbase має досить серйозні інструменти систематизації музики. Утиліта не вимагає установки в системі, досить запустити модуль, що виконується. Бази даних і списки відтворення Soundbase будуть створюватися в тій же директорії, де лежить Exe-файл.
 
   
     
     
Unreal Commander
Утиліти
     
     
 
Unreal Commander, як і більшість додатків подібного класу, має двухпанельну структуру. Втім, стандартність Unreal Commander простежується практично у всіх елементах інтерфейсу. Знайти зовнішні серйозні відмінності від популярного файлового менеджера Total Commander неможливо – усі основні елементи скопійовано один до одному.
 
   
     
     
CPU-Z
Утиліти
     
     
 
CPU-Z не є універсальною програмою, що видає всю таємницю системного блоку. Застосування CPU-Z обмежується основними його компонентами: процесор, материнська плата й пам'ять. Усе це, не рахуючи відеокарти, де своїх утиліт вистачає, і є складові продуктивності комп'ютера.
 
   
     
     
Easy Capture
Утиліти
     
     
 
Easy Capture є інструментом для створення знімків екрана. Після установки й першого запуску додатка Easy Capture, відкривається вікно простенького графічного редактора, що не новина для подібних продуктів. Easy Capture, стартуючи, завжди відкриває своє вікно. Не можна поміщати її в системний лоток. Це означає крайню незручність автоматичного завантаження зі стартом системи. Втім, ви можете змусити програму Easy Capture згортатися в системний лоток, а не в панель завдань. Контекстне меню значка Easy Capture містить список усіх режимів захвата.
 
   
     
     
Jaback
Утиліти
     
     
 
Програма  Jaback безкоштовна, однак її можливості перебувають на рівні лідерів позаторішнього путівника. Jaback має версії для Windows і Mac OS X. Запускатися в різних системах програмі Jaback допомагає той факт, що вона написана на Java.
 
   
     
     
Pserv.cpl
Утиліти
     
     
 
Pserv.cpl призначена для більш зручного, наочного керування деякими системними властивостями Windows. Споконвічно утиліта Pserv.cpl розроблялася винятково як заміна штатного менеджера служб, але зараз її функціональність виросла за межі настільки вузького застосування.
 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2021 UA5.org