logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Інформація й суспільство


Інформація і світ
     
     
   
 

У процесі спілкування з іншими людьми людина передає й одержує інформацію. Обмін інформацією між людьми може здійснюватися в різних формах (письмовій, усній або за допомогою жестів). Для обміну інформацією завжди використовується певна мова (російська, абетка Морзе і так далі). Для того щоб інформація була зрозуміла, мова повинна бути відома усім людям, що приймають участь у спілкуванні. Чим більшу кількість мов ви знаєте, тем ширше коло вашого спілкування.

Історія людського суспільства — це, у певному змісті, історія накопичення й перетворення інформації. Увесь процес пізнання є процесом одержання, перетворення й накопичення інформації (знань). Отримана інформація зберігається на носіях інформації різних типів (книги, аудіо- і відеокасети і так далі), а останнім часом усе більше на електронних носіях інформації в цифровій формі (магнітні й лазерні диски й ін.).

Об'єднання комп'ютерів у глобальну мережу Інтернет дозволило забезпечити для кожної людини потенційну можливість швидкого доступу до всього обсягу інформації, накопиченого людством за всю його історію.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Соціально значимі властивості інформації
 • Людина і інформація
 • Інформація
 • Інформаційні процеси в техніці
 • Інформація й знання


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org