logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Бейсик


Основи програмування
     
     
   
 

Бейсик це універсальна процедурно-орієнтована мова програмування. Перша версія розроблена Томасом Курцем і Джоном Кемени в 1964 р. у Дартмутському коледжі (США). Своя назва мова одержала по перших буквах словосполучення Beginner's All-purpose Simbolic Instruction Code (BASIC) — універсальна мова символічного кодування для початківців.

Бейсик — досить проста мова програмування, дуже широко розповсюджений у всіх країнах і широко використовується в навчанні.

Відомий фахівець Є. Дейкстр щодо програмування мовою Бейсик затверджує наступне: «Практично неможливо навчити гарного програмування студентів, орієнтованих спочатку на Бейсик; як потенційні програмісти, вони розумово обдурені без надії на зцілення». Однак це сказане про перші версії мови.

Існує багато версій мови, транслятори з яких реалізовані як у вигляді компіляторів (Quick Basic, Turbo Basic), так і інтерпретаторів (Msx-basic, Gw-basic). У цей час ця мова одержала новий розвиток за рахунок реалізації ідей об'єктно-орієнтованого програмування у версії Visual Basic.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Мова програмування
 • Процедурно-орієнтовані мови програмування
 • СИ
 • Об’єктна-орієнтованість мови Java
 • Проблемно-орієнтовані мови програмування


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org