logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Комп'ютерні презентації


Офісні пакети
     
     
   
 

Комп'ютерні презентації є одним з типів мультимедійних проектів. Комп'ютерні презентації часто застосовуються в рекламі, при виступах на конференціях і нарадах, вони можуть також використовуватися на уроках у процесі пояснення матеріалу вчителем або доповідей учнів.

У деяких випадках презентацію запускають в автоматичному режимі, і вона оповідає про щось без участі людини. Автоматичний режим презентації часто використовують під час проведення різних виставок.

Що ж являє собою комп'ютерна презентація? Проведемо аналогію зі звичайною книгою. Книга складається зі сторінок з текстом, і презентація теж складається зі сторінок, але тільки електронних, які крім тексту можуть містити також мультимедійні об'єкти. Електронні сторінки презентації називаються слайдами.

Книгу ми звичайно читаємо послідовно, просто перегортаючи її сторінки. У процесі перегляду комп'ютерної презентації можуть реалізовуватися різні послідовності виводу слайдів. Для здійснення різних варіантів переходів між слайдами використовуються або керуючі кнопки, або гіперпосилання.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Комп'ютерні словники
 • Гіпертекст
 • Використання електронних таблиць Google Docs для побудови графіків
 • Пакет OpenOffice.org
 • Пошук інформації в Інтернеті


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org