logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Пакет OpenOffice.org
Офісні пакети
     
     
 
Дається загальний опис офісного пакета OpenOffice.org, включаючи короткі характеристики його компонентів, основні зміни в порівнянні з попередніми версіями. Приводиться коротке порівняння OpenOffice.org з іншими популярними офісними пакетами, розкриваються особливості придбання й ліцензування. 
 
   
     
     
Робота в Microsoft Outlook
Офісні пакети
     
     
 

Microsoft Outlook є комунікаційним додатком, що допомагає більш ефективно розпоряджатися своїм часом й інформацією, а також надає можливість швидко публікувати дані й працювати разом з колегами.

Електронна пошта, або e-mail, є в сьогоднішньому діловому світі незамінним засобом зв'язку. Outlook надає всі засоби, потрібні для ефективної роботи з електронною поштою й керування електронними повідомленнями. Використовуючи Outlook, ви можете:
 
   
     
     
Редактори тексту
Офісні пакети
     
     
 

Редактор тексту це програма або її частина, що забезпечує створення текстових документів і їх коректування.

Текстові документи - це звичайні статті, листи та ін., тексти програм, команди операційної системи.

Будь-який користувацький інтерфейс повинен забезпечити роботу з текстом, а виходить, повинен мати у своєму составі текстовий редактор.
 
   
     
     
Електронні таблиці
Офісні пакети, Табличний редактор Excel
     
     
 

Електронна таблиця це програмний продукт, призначений для всіляких обчислювальних завдань.

Користувачеві представляється у вигляді таблиці, у гніздах якої можуть зберігатися текстові й числові дані, а також формули. По закладених формулах можливий оперативний рахунок, а при зміні даних проводиться автоматичне перерахування.
 
   
     
     
Комп'ютерні презентації
Офісні пакети
     
     
 
Комп'ютерні презентації є одним з типів мультимедійних проектів. Комп'ютерні презентації часто застосовуються в рекламі, при виступах на конференціях і нарадах, вони можуть також використовуватися на уроках у процесі пояснення матеріалу вчителем або доповідей учнів.
 
   
     
     
Комп'ютерні словники
Офісні пакети
     
     
 
Словники необхідні для перекладу текстів з однієї мови на іншу. Перші словники були створені близько 5 тисяч років тому в Шумері і являли собою глиняні таблички, розділені на дві частини. В одній частині записувалося слово шумерською мовою, а в іншій — аналогічне за значенням слово на іншій мові, іноді з короткими поясненнями.
 
   
     
     
Системи машинного перекладу
Офісні пакети
     
     
 
Глобалізація, що відбувається в цей час приводить до необхідності обміну документами між людьми й організаціями, що перебувають у різних країнах світу й розмовляють на різних мовах.
 
   
     
     
Системи оптичного розпізнавання символів
Офісні пакети
     
     
 
При створенні електронних бібліотек і архівів шляхом перекладу книг і документів у цифровий комп'ютерний формат, при переході підприємств від паперового до електронного документообігу, при необхідності відредагувати отриманий по факсу документ використовуються системи оптичного розпізнавання символів.
 
   
     
     
Системи оптичного розпізнавання форм
Офісні пакети
     
     
 
При заповненні податкових декларацій, при проведенні переписів населення і так далі використовуються різного виду бланки з полями. Рукодруковані тексти (дані вводяться в поля друкованими літерами від руки) розпізнаються за допомогою систем оптичного розпізнавання форм і вносяться в комп'ютерні бази даних.
 
   
     
     
Електронні калькулятори
Офісні пакети
     
     
 
Електронні калькулятори є спеціалізованими програмними додатками, призначеними для виконання обчислень. Електронні калькулятори по своїх функціональних можливостях відповідають апаратним мікрокалькуляторам.
 
   
     
     
Adobe Acrobat Reader
Офісні пакети
     
     
 
Adobe Acrobat Reader - програма компанії, яка створила формат pdf, дозволяє переглядати, друкувати і коментувати pdf документи. Це єдиний переглядач pdf, який здатний оперувати зі всіляким змістом pdf документа, включаючи підтримку форм і мультимедіа.
 
   
     
     
Використання електронних таблиць Google Docs для побудови графіків
Офісні пакети
     
     
 
Google Docs – це безкоштовний он-лайн-офіс, який включає в себе текстовий та табличний сервіси, а також можливість створення презентацій. Всі документи, створені користувачем, зберігаються на Інтернет-сервері. Даний ресурс реалізує функцію розподіленого доступу, що дозволяє один і той же документ піддавати редагуванню у різних точках світу.
 
   
     
     
Використання редактору Sweet Home 3D
Офісні пакети
     
     
 
Sweet Home 3D – інтуїтивний редактор, призначений для проектування інтер’єру кімнати будь-якої конфігурації. Цей редактор допомагає без будь-яких фізичних зусиль виконати віртуальне розміщення меблів в довільному приміщенні.
 
   
     
     
Бесплатный графический редактор GIMP
Офісні пакети
     
     
 
Большинство пользователей знают о таком платном пакете, как Adobe Photoshop и мало кто знаком с бесплатным аналогом этой программы – Gimp. Gimp – это редактор, предназначенный для обработки существующего контента, а также для создания и редактирования изображений с нуля.
 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2021 UA5.org