logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

ПОЧАТОК ІНСТАЛЯЦІЇ


Операційна система Linux
     
     
   
 

Настройте свій BIOS

 

BIOS використається для завантаження комп'ютера. Зокрема, вона використається для пошуку пристрою, на якому розміщена операційна система й для її запуску. Вона також використається для початкового настроювання встаткування.

Поява технології plug&n&play і її широке поширення означає, що всі сучасні BIOS можуть ініціалізовувати ці пристрої, але все-таки вам треба попросити їх зробити це.

Зміна установок вашого BIOS звичайно виробляється натисканням клавіші DEL під час запуску. На жаль, є багато різних різновидів BIOS, і кожна з них пропонує свою технологію, так що має бути з'ясувати, яка застосовується на вашому PC. Коли ви ввійшли в BIOS, звичайно потрібна нам опція називається PNP OS installed. Установите цю опцію в No: BIOS після цього ініціалізує всі пристрої plug&n&play, і це допоможе Linux розпізнати деякі пристрої на вашій машині, з якими він міг сам не впоратися.

Якщо ваш BIOS дозволяє завантажуватися з CD-ROM, і ви хочете виконати стандартну установку Linux-Mandrake, то ви можете також установити ваш BIOS на завантаження з CDROM до пошуку жорсткого диска.

 

Підготовка до інсталяції

 

Всі необхідні програми перебувають у каталозі lnx4win на CDROM.

Треба запустити програму install.bat, що встановить файли необхідні для роботи Lnx4Win.Після чого з'явиться вікно.

Натисніть клавішу. Програма попросить увести букву, що позначає ваш пристрій CDROM, разом з буквою, що відповідає пристрою, на яке ви хочете встановити Lnx4Win (C: або інше). Після одержання цієї інформації програма завершить роботу. Після цього ми тепер можемо запустити програму настроювання - Setup для Lnx4Win.

 

Запуск установки

 

Скрипт для запуску установки як і раніше перебуває в каталозі lnx4win на CD-ROM і називається setup.bat. Після запуску скрипту ви повинні побачити вікно.

Тепер треба вирішити, скільки місця ви відводите системі Linux-Mandrake у розділі, що був зазначений скрипту інсталяції. Дані задаються в MB. Linux Native показує, скільки місця резервується під дані Linux-Mandrake; виберіть із запасом, оскільки відведене вами місце повинне бути здатне, умістити файлову систему, а також самі файли й ваші власні дані. Для вашої відомості, повна установка займає більше 1.1 GB, а розмір створюваного файлу не може перевищувати GB. Linux swap показує розмір файлу для свопингу. Можете скористатися правилом, відповідно до якого треба відвести 64 MB, якщо у вас не більше 64 MB RAM, інакше розмір файлу повинен бути дорівнює розміру RAM.

Є ще три параметри:

·  Create boot menu: при активації цього параметра (що рекомендується), Lnx4Win модифікує ваш файл config.sys так, щоб при завантаженні Windows ви могли вибрати, що завантажувати - Windows або Linux-Mandrake; буде створена резервна копія вашого старого config.sys, з назвою config.mdk 

·  Warn on exit: при активації цього параметра у випадку будь-якої спроби стартувати Linux-Mandrake буде з'являтися попередження 

·  Create desktop shortcut: при активації цього параметра на вашому робочому столі буде розміщена іконка, що дозволяє безпосередньо завантажувати Linux-Mandrake

Всі файли створені, ваша система Linux-Mandrake тепер готова до завантаження.

Починаючи із цього місця, установка буде проводитися так само, як і звичайна установка, так що переходите до глави, що описує установку за допомогою Drak.

Зворотна процедура - деінсталяція - дуже проста: треба просто стартувати скрипт uninstall.bat, як звичайно, з каталогу lnx4win на CDROM. Однак скрипт не видалить настановний каталог, це треба буде зробити вручну. Ім'я каталогу - lnx4win і розташований він на тім пристрої, на якому ви встановлювали Lnx4Win.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Настроювання X
 • ВСТАНОВЛЕННЯ ЧЕРЕЗ DRAKX
 • ВСТАНОВЛЕННЯ WINDOWS XP
 • Усунення проблем, що виникають при установці Windows Server 2003
 • УСТАНОВКА WINDOWS SERVER 2003


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org