logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 
Навчальні матеріали з інформатики » Комп'ютерні мережі » Адаптери із зовнішніми трансіверами

Адаптери із зовнішніми трансіверами


Комп'ютерні мережі
     
     
   
 

Адаптери Fast Ethernet можуть випускатися із зовнішнім, виносным модулем трансівера для підключення до середовища передачі (PHY). У цьому випадку для приєднання зовнішнього модуля трансівера до адаптера використовується інтерфейс MII (Media-Independent Interface), що передбачає використання 40-контактного рознімання, подібного до рознімання комп'ютерного інтерфейсу SCSI.

Змінний модуль трансівера може встановлюватися безпосередньо на платі адаптера (у спеціальний виріз плати), а може зв'язуватися із платою адаптера зовнішнім кабелем довжиною до 0,5 метра. При обчисленні повного часу затримки в мережі необхідно враховувати й затримку в цьому трансіверному MII кабелі.

На платі трансівера розташовується мікросхема приємопередавача й рознімання, що залежить від типу середовища (MDI - Medium Dependent Interface), наприклад, RJ-45 для крученої пари. Таким чином, той самий адаптер може підтримувати обмін з будь-яким типом середовища за рахунок простої заміни порівняно дешевого трансівера. У цілому подібні складові адаптери виявляються дорожче звичайних адаптерів з убудованими приємопередавачами, але іноді їхнє застосування виправдане, якщо передбачається поступова заміна середовища передачі, наприклад, на оптоволоконні кабелі.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Адаптери Ethernet й Fast Ethernet
 • Кабелі на основі кручених пар
 • СТВОРЕННЯ МЕРЕЖНИХ ПІДКЛЮЧЕНЬ
 • Коаксіальні кабелі
 • Оптоволоконні кабелі


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org