logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Процесор NVS 810 від NVIDIA


Новини IT
     
     
   
 

Графічний процесор NVS 810 побудований за найсучаснішою архітектурою NVIDIA Maxwell відноситься до класу Quadro/NVS професійних графічних пристроїв та систем керування моніторами. Процесор 810-ї серії призначений для забезпечення роботи великих відеопанелей, з максимальною припустимою якістю.

Процесор nVidia NVS 810Графічний процесор займає один слот, що дозволяє об’єднувати в одній графічній системі декілька процесорів NVS 810. Для організації сумісної роботи такого масиву процесорів можна використовувати технології Mosiac и Warp & Blend, або власну технологію NVIDIA DesignWorks, які забезпечують побудову недорогих але потужних цифрових відео-рішень.

Крім того новий процесор NVIDIA NVS 810 підтримує рішення NVWMI та nView, які спрощують пряме на віддалене керування графічними GPU-системами.

Компанія NVIDIA займає провідні позиції на ринку впровадження систем керування великими цифровими панелями, її рішення використовуються на спортивних аренах NHL та NBA. Також графічні системи компанії дозволяють будувати такі складні конструкції як кругові екрани та великі 3D-панелі. Побудова таких проектів базується на сучасних технологіях Mosaic та Quadro Sync, які дозволяють ідеально синхронізувати роботу декількох дисплеїв.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Ігровий ноутбук EVO15-S від Origin PC
 • Процесор
 • СИСТЕМНІ ВИМОГИ
 • Класифікація ОС
 • Операційна система: призначення й склад


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2018 UA5.org