logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 
Навчальні матеріали з інформатики » Новини IT » Кишеньковий Sirius B від Ockel

Кишеньковий Sirius B від Ockel


Новини IT
     
     
   
 

Розвиток сучасних комп’ютерних систем призводить до зменшення розмір комп’ютерів. Вже сьогодні сучасні смартфони та планшети за своєю швидкодією можуть конкурувати з великими настільними ПК. Час десктопів закінчується, їх продажі з кожним роком стають все менше і менше.

Sirius BОднією з новинок, яка може прийти на зміну настільним комп’ютерам є виготовлений компанією Ockel кишеньковий комп’ютер Sirius B. Він має розміри 123х79х11 мм і легко вміщується у кармані брюк. Вага Ockel Sirius B становить 120г., що не більше за вагу смартофона.

Комп’ютер Sirius B працює під управлінням операційної системи Windows 10. Апаратна складова комп’ютера базується на чотирьохядерному процесорі Atom від Intel та включає 2Гб оперативної і 32 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Для підключення зовнішніх пристроїв у Sirius B передбачено два порти USB, роз’єм HDMI, аудіовихід, мікрофон та слот для SD-карток.

Для відображення інформації може бути використаний будь-який монітор або телевізор, який підключається до Sirius B за допомогою HDMI. Підключення бездротових клавіатури та маніпуляторів здійснюється за допомогою Bluetooth 4.0, а комп’ютерної мережі через двохдіапазоний WiFi-адаптер.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Очікуємо Samsung Galaxy View
 • Ігровий ноутбук EVO15-S від Origin PC
 • Діаграми класів
 • Microsoft Surface Book – прорив чи невдача?
 • Триває оновлення до Windows 10


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org