logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

IBM купує частину Weather Co


Новини IT
     
     
   
 

Компанія IBM підтвердила купівлю частини Weather Co. Досягнута домовленість стосується цифрової складової, цієї відомої метеорологічної компанії. А саме активів Weather Co пов'язаних з мобільними, корпоративнима та хмарними технологіями, у тому числі відомих підрозділів WSI та Weather Undeground. Також до угоди війшов і сам бренд "The Weather Company" та головний сайт компанії з доменом.

IBM Weather Co

Телевізійний бренд Weather Channel не ввійшов до складу підрозділів, що продаються, але угода передбачає ліцензування отримання у IBM даних прогнозу погоди.

На базі свого придбання компанія IBM збирається реалізувати нову хмарну платформу та створити підрозділ «інтернету речей», які будуть використовувати засоби когнітивних обчислень системи Watson. Створенні цими підрозділами рішення зможуть виконувати прогнозування метеоумов, що є актуальним для авіаперевізників.

Розмір угоди не оприлюднюється, але мова йде приблизно про 2 мільярди доларів. Слід відмітити, що раніше у придбанні активів Weather була зацікавлена Google, але їх цінова пропозиція була для Weather Co неприйнятною.
 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Cisco придбає 1 Mainstream
 • Триває оновлення до Windows 10
 • Доменні імена
 • Очікуємо Samsung Galaxy View
 • Що таке парсер


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org