logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Ігровий ноутбук EVO15-S від Origin PC
Новини IT
     
     
 
Відомий виробник портативних ігрових систем – американська компанія Origin PC – випустила на ринок новий ноутбук EVO15-S. Ноутбук побудований на базі нової платформи Skylake від Intel. На платформі встановлений чоторьохядерний мікропроцесор Core i7-6700HQ з динамічною частотою від 2,6 до 3,5 ГГц. В EVO15-S встановлено 16ГБ оперативної пам’яті стандарту DDR4.
 
   
     
     
Процесор NVS 810 від NVIDIA
Новини IT
     
     
 
Процесор nVidia NVS 810Графічний процесор NVS 810 побудований за найсучаснішою архітектурою NVIDIA Maxwell відноситься до класу Quadro/NVS професійних графічних пристроїв та систем керування моніторами. Процесор 810-ї серії призначений для забезпечення роботи великих відеопанелей, з максимальною припустимою якістю.
 
   
     
     
Кишеньковий Sirius B від Ockel
Новини IT
     
     
 

Sirius BРозвиток сучасних комп’ютерних систем призводить до зменшення розмір комп’ютерів. Вже сьогодні сучасні смартфони та планшети за своєю швидкодією можуть конкурувати з великими настільними ПК. Час десктопів закінчується, їх продажі з кожним роком стають все менше і менше.

Однією з новинок, яка може прийти на зміну настільним комп’ютерам є виготовлений компанією Ockel кишеньковий комп’ютер Sirius B. Він має розміри 123х79х11 мм і легко вміщується у кармані брюк. Вага Ockel Sirius B становить 120г., що не більше за вагу смартофона.

 
   
     
     
Очікуємо Samsung Galaxy View
Новини IT
     
     
 
Samsung Galaxy ViewКомпанія Samsung оприлюднила терміни виходу на ринок нового планшету Galaxy View. Планшет з’явиться у магазинах Сполучених Штатів 6 листопада з ціною 599 доларів. Ця вартість встановлена для версії з екраном діагоналлю 18,4 дюйми, 32 Гб флеш-пам’яті та з підтримкою мереж WiFi.
Samsung Galaxy View побудований на базі процесора Samsung Exynos 7580, який має 8 ядер Cortex-A53, зі швидкодією 1,6 ГГц кожне.
 
   
     
     
Microsoft Surface Book – прорив чи невдача?
Новини IT
     
     
 
Microsofr Surface BookНаприкінці жовтня у продажу з’явився перший ноутбук від компанії Microsoft, який отримав назву Surface Book. перші користувачі цього ноутбука вже почали поділитися своїми враженнями. Вартість Surface Book становить від 1499 до 3299 доларів, що є ознакою очікуваної  високої якості та зручності, однак велика кількість користувачів висловила претензії до Microsoft стосовно цих властивостей.
 
   
     
     
Триває оновлення до Windows 10
Новини IT
     
     
 

Windows 10На сьогодні операційна система Windows 10 від компанії Microsoft встановлена вже більше ніж на 100 млн. комп’ютерів. Основною причиною такого масового переходу, за перші три місяці після її виходу в світ, є можливість безкоштовного оновлення попередніх версій ОС до Windows 10.

Також, слід відмітити не поодинокі випадки самостійного оновлення операційних систем Windows до останньої версії у тих користувачів, хто встановив (не виключив) автоматичне отримання оновлень. І це відбувається незважаючи на те, що зараз оновлення до Windows 10 має статус необов’язкового. Але, вже з 2016 року, компанія Microsoft має намір змінити статус оновлення до нової ОС на «Рекомендоване оновлення», що повинно збільшити кількість автоматичних завантажень ОС Windows 10. При цьому, як і раніше, буде збережена можливість відновлення системи до попередньої версії Windows протягом місяця з моменту оновлення системи.

 
   
     
     
Cisco придбає 1 Mainstream
Новини IT
     
     
 
CiscoКомпанія Cisco повідомила про намір придбати приватну фірму «1 Mainstream», яка спеціалізується на розробці хмарної відеоплатформи. Відеоплатформа компанії 1 Mainstream використовується для збільшення швидкості завантаження та запуску ОТТ-відеосервісів, вона допомагає невеликим медійним компаніям та провайдерам швидко  передавати відеоінформацію на будь-який підключений пристрій, від смартфона до телевізора.
 
   
     
     
IBM купує частину Weather Co
Новини IT
     
     
 
IBM Weather Co
Компанія IBM підтвердила купівлю частини Weather Co. Досягнута домовленість стосується цифрової складової, цієї відомої метеорологічної компанії. А саме активів Weather Co пов'язаних з мобільними, корпоративнима та хмарними технологіями, у тому числі відомих підрозділів WSI та Weather Undeground. Також до угоди війшов і сам бренд "The Weather Company" та головний сайт компанії з доменом.
 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2021 UA5.org