logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Що таке помилка 404


Використання Internet
     
     
   
 

Що таке помилка 404


Помилка 404Помилка 404 (Error 404) часто виникає коли користувач переходить на веб-сторінку, яка не існує. Причиною цього може бути невірне введення адреси сайту користувачем, зміна адреси сторінки, знищення або зміна веб-сайту.

З точки зору веб-сервера, відбувається наступне: браузер звертається до якоїсь сторінки, в результаті чого отримує повідомлення про її існування або не існування. Якщо сторінка існує (код 200) браузер завантажує її зміст, а в противному випадку виводиться повідомлення про помилку – ERROR 404.


Значення

Розшифровується код помилки 404 наступним чином. Перша цифра «4» означає, що помилка відноситься до помилок URL-адрес. Друга цифра «0» означає, що це загальна помилка синтаксису протоколу. Третя цифра «4» означає, що задана адреса на зв’язана з місцем фізичного розташування, тобто не існує.

Помилка 404 у різних країнах

Крім свого нормативного використання, в деяких країнах, помилка 404 може означати блокування того чи іншого інтернет-ресурсу. Таким чином. Поява цієї помилки говорить про те, що сайт заборонений цензурою або правоохоронними органами.


Що робити при помилці 404

Якщо ви впевненні в існування заданої сторінки, але не впевнені в правильності написання її адреси, можна спробувати видалити з адреси назву конкретної сторінки, отримавши таким чином адресу розділу або сайту, і виконати пошук потрібної інформації на сайті. У разі відсутності сторінки можна звернутися до адміністрації веб-ресурсу з запитом про можливе видалення цієї сторінки, і попросити надати вам потрібну інформацію.

 
   
 
 
Інші статті за темою:

 • Поняття помилки
 • Доменні імена
 • Пошукові системи загального призначення
 • WAP та WML
 • Типізація даних


 •  
       
       

   
   
   
  Яндекс.Метрика
   

   
       
    Copyright © 2008-2020 UA5.org