logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
 

Рекомендовані матеріали
 

Рекламні матеріали
 

 

Статуси доменів
Доменні імена
     
     
 

З кожним роком підібрати гарне доменне ім’я для свого сайту стає все складніше. Не секрет що більшість доменних імен, які мають осмислену назву вже зареєстровані. Що ж робити коли вподобане вами ім’я домену виявилося вже зайнятим? У цьому разі необхідно оцінити можливість його звільнення, тобто перевірити поточний статус домена. Також інформація про статусу доменів буде корисною при перевірці поточного стану доменів, власником яких є ви.

Статус домена є обов’язковою складовою Whois-запису будь-якого домена, він завжди є відкритим і не ховається налаштуванням приватності.

Статус домена може приймати одне з двадцяти трьох значень, вісімнадцять з яких встановлюються оператором реєстру або реєстратором доменних імен, а п’ять можуть встановлюватися власником домену.

 
   
     
     
Доменні імена
Доменні імена
     
     
 

Доменне ім‘я (або доменна адреса) – це унікальний набір символів, що складають адресу сайту, за допомогою якого цей сайт можна знайти у інтернет-мережі (саме ці символи ми вводимо у строку пошуку в браузері після www). Доменне ім’я друкується латинськими символами. Важливо не плутати доменне ім’я з поштовою адресою. Поштова адреса має символ «@». Він відокремлює доменне ім‘я від імені поштової скриньки.

 

Сайт розташований на сервері під цифровою IP-адресою. І щоб конкретну IP- адресу співставити з символьним доменним ім‘ям сайту існують DNS-сервера (DNS розшифровують як Domain Name System).

 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2021 UA5.org