logotip ua5.org
UA5.ORG

Методичні матеріали з інформатики
 
 
      Головна Зв'язок Статистика Закладки Пошук      
 
 
 
Розділи
 

Популярні публікації
Тут http://www.teplogaz.com.ua/ на твердом топливе дорого центробежные насосы спрут.
 

Рекомендовані матеріали
taschenmuschi
 

Рекламні матеріали
 

 

ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Windows XP з'явився 25 жовтня 2001 року. Це унікально потужна операційна система, в основі якої лежить Windows 2000. Це нова OC від Microsoft, починаючи з якої зроблена спроба, об'єднати дві, що раніше існували незалежно, лінійки W9x і NT. Спочатку цей проект називався Whisler, але зараз він розділився на дві лінії, Windows XP, позиціонується на заміну W9x і W2kPro, і Windows.NET, позиціонується на заміну NT Server всіх сортів. Поза залежністю від назви, всі вони є прямими спадкоємцями Windows 2000, і продовжувачами лінійки Windows NT. Цей факт і визначає основні особливості Windows XP. Це повністю 32 розрядна ОС із пріоритетної багатозадачністю. У її основі лежать ті ж принципи, на яких базувалися всі NT. Це наступні:
 
   
     
     
СИСТЕМНІ ВИМОГИ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Microsoft стверджує, що для успішної інсталяції XP Вам необхідний процесор не менш 233 мегагерц, 64 мегабайта оперативної пам'яті, і 1.5 гігабайта вільного місця на диску. Однак для більш-менш комфортної роботи Вам знадобиться процесор не менш 500 мегагерц, і не менш 128 мегабайт оперативної пам'яті.
 
   
     
     
ВСТАНОВЛЕННЯ WINDOWS XP
Операційна система Windows XP
     
     
 

Є кілька способів. По-перше, якщо Ваш компакт із дистрибутивом схожий на той, що випускається Microsoft, те він повинен бути бутовим (завантажувальним). Щоб завантажитися з його треба в BIOS-e параметр «Boot sequence» установити рівним CD-ROM, вставити CD і перезавантажитися.

Після старту комп'ютера запуститься програма установки. Далі - просто додержуватися інструкцій. Це єдиний метод завантажиться прямо в програма-установник. Microsoft уважає, що CD-ROM це невід'ємна й абсолютно необхідна деталь для комп'ютера, на який установлюється XP, тому старий добрий спосіб завантаження із чотирьох дискеток більше не підтримується.

По-друге, можна завантажитися з DOS системної дискети із драйвером CD-ROM і запустити програму winnt.exe у директорії i386 на диску з дистрибутивом.

 
   
     
     
Інсталяція Windows XP
Операційна система Windows XP
     
     
 

Установка Windows XP виконується легше установки Windows 98. При цьому нова версія Windows XP ставиться поверх старої версії Windows і затирає її. Завантажите комп'ютер як завжди. Вставте завантажувальний диск в CD-ROM. Після цього на екрані монітора з'явиться запрошення Windows.

Виберіть пункт Установка Windows XP. У результаті з'явиться діалогове вікно, у якому здійснюється вибір типу установки. Повинна бути обрана Нова установка. Зверніть увагу, що при цьому будуть вилучені (замінені) всі системні файли, папки, під папки, облікові записи, параметри безпеки й настроювання робочого стола, У тому числі буде вилучена папка Мої документи й замінений на нову. Так що перед втановленням Windows необхідно скопіювати свої файли з папки Мої Документи. Краще скопіювати на інший логічний диск. Для продовження натисніть «Далі».

 
   
     
     
НАСТРОЮВАННЯ МЕРЕЖІ
Операційна система Windows XP
     
     
 
Мережні можливості Windows XP дозволяють підключати комп'ютер до інших комп'ютерів у приватній мережі. При підключенні комп'ютера до мережі або до іншого комп'ютера з'являються наступні можливості:
 
   
     
     

 
 
 
Яндекс.Метрика
 

 
     
  Copyright © 2008-2015 UA5.org